Nasza historia opiera się na naszych indywidualnych przeżyciach i problemach związanych z doborem odpowiedniego biustonosza. Jesteśmy kobiecym zespołem, który poznał się w okolicznościach niemających pozornie wiele wspólnego z brafittingiem jednak wspólne doświadczenie macierzyństwa (poznałyśmy się na porodówce, a pesele naszych dzieci mają 6 wspólnych cyfr ) rozpaliło w nas potrzebę wspólnego działania i tworzenia własnego miejsca, które będzie zaspokajać kobiece potrzeby.

Salon Bradosna na warszawskim Targówku Mieszkaniowym oferuje usługę brafittingu, czyli profesjonalnego dobru bielizny, która zmienia postrzeganie swojego biusty i ciała przez kobiety. Pozwala odkryć swój biust na nowo, zaakceptować go, czasem nawet polubić.

Naszą misją jest brafitting z uśmiechniętą twarzą. Nie bez powodu w nazwie naszego sklepu widnieje radość. Tworzymy miejsce wypełnione radością i pozytywnym podejściem, gdzie w atmosferze zrozumienia i skupienia na drugiej osobie doradzamy w kwestii profesjonalnie dobranej bielizny na każdym etapie życia kobiety. W naszej pracy przyświeca nam ciałocentryczność. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci dobrać idealną bieliznę, rozwiązać Twoją potrzebę lub problem z jakim do nas przychodzisz, nigdy nie oceniamy Twojego ciała.

Zobacz opinie Klientek o naszym salonie

Krystyna Lipiec
Krystyna Lipiec
2023-03-21
Do odwiedzenia sklepu podczas spaceru skłonił mnie Maż 🙂 i musze tu podziękować , dzięki temu mam świetnie dobrany biustonosz z genialnego miejsca jakim jest sklep ,,Bradosna" Od Pań (które pozdrawiam serdecznie 🙂 ) prowadzących sklep uderza tak pozytywna energia z tego co robią 🙂 , fachowość i doradztwo na wysokim poziomie 🙂 dzięki temu mogę się cieszyć z nowego stanika. Bez stresu można tez wjechać z wózkiem do środka . Nie ukrywam ze mało takich miejsc Warszawie , od teraz to moje drugie takie miejsce na mapie naszego miasta 🙂 , daje zasłużone 5* oraz cieplutko polecam każdej z Pań ten sklep 🙂
Anna Czekajewska
Anna Czekajewska
2023-03-21
Profesjonalna i przemiła obsługa, wybór ogromny - polecam serdecznie.
Katarzyna Kaminska
Katarzyna Kaminska
2023-03-09
Profesjonalna obsługa. Mimo, że nie mieszkam już w okolicy to staram się wpadać kiedy jestem w okolicy i... Zawsze z czymś wyjdę, mega zadowolona 🙂
Anna Buks-Zegota
Anna Buks-Zegota
2023-02-22
Mega profesjonalna obsługa. Dobierałyśmy dla córki pierwszy stanik w życiu i młoda jest zachwycona:) Gorąco polecam Bradosną.
Marzena Kaliszewska
Marzena Kaliszewska
2023-01-04
Super miejsce z fachową i mega sympatyczna obsługą ??? polecam z całego serca
[trustindex no-registration=google]