Oprócz prowadzenia salonu działamy też aktywnie w Fundacji Wsparcie na Starcie. W ramach tej działalności prowadzimy bezpłatne spotkania dla nastolatek i kobiet w różnym wieku z tematyki związanej z brafittingiem i profilaktyką raka piersi.

Dla kogo są dedykowane takie spotkania?

Dla każdej kobiety, zarówno tej, która wkracza w okres dojrzewania, jak i tej, która spodziewa się dziecka, a tak naprawdę dla każdej z nas, której zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu!

Jak wyglądają i czego dotyczą takie spotkania?

Tematyka poruszana na takich spotkaniach to rola brafittingu na każdym etapie życia kobiety oraz szeroko rozumiana profilaktyka raka piersi. Na spotkaniach omawiamy budowę oraz rozwój piersi, obalamy stereotypy dotyczące lansowanego w mediach wizerunku piersi a także uczymy Was jak się samobadać. Każde ze spotkań zawiera również panel dotyczący brafittingu. Opowiadamy o tym, jak powinien być dopasowany biustonosz i na co wpływa jego prawidłowy dobór. W zależności od miejsca, gdzie przeprowadzamy takie spotkanie (szkoła, klub fitness, uczelnia wyższa, miejsce pracy, etc.) nasze pogadanki modyfikujemy w ten sposób, aby dotknąć kluczowych z perspektywy osób biorących z nich udział kwestii. Czasem skupiamy się na sporcie i roli bielizny w uprawianiu sportu, innym razem skupiamy się na edukacji młodych nastolatek w zakresie rozwoju piersi, roli profilaktyki i brafittingu w ich życiu. Jeszcze innym razem poruszamy tematy kluczowe dla kobiet w ciąży i mam karmiących, np. zasady doboru biustonoszy w ciąży, specyfika modeli do karmienia, etc.

Czy warsztaty mogą być połączone z możliwością indywidualnego doboru bielizny?

Tak. Możemy zorganizować dla Was również konsultacje brafittingowe. Oprócz pogadanki na wybrane tematy organizujemy też dla Was stoisko z profesjonalnym doborem bielizny, pokazujemy Wam jakie biustonosze są idealne dla Waszego biustu. Wszystko w dogodnej dla Was przestrzeni bez konieczności wizyty w sklepie.

Gdzie mogą się odbyć takie wykłady/ warsztaty?

W Twojej szkole (wyższe klasy szkoły podstawowej, szkoły średnie), na Twojej uczelni, w Twoim miejscu pracy. Jesteśmy otwarte na Wasze propozycje! Warsztaty mogą się też odbyć w przestrzeni naszego salonu. Dysponujemy salą warsztatową, która jest w stanie pomieścić do 20 osób jednocześnie.

Ile kosztuje takie spotkanie?

Biustopozytywne pogadanki dotyczące profilaktyki raka piersi i brafittingu prowadzimy bezpłatnie w ramach naszej współpracy z fundacji Wsparcie na starcie.

Jeśli jesteś zainteresowana większym wydarzeniem, połączonym z indywidualnymi poradami brafitterki – skontaktuj się z nami, w celu ustalenia szczegółów.

Jak umówić takie spotkanie?

Napisz do nas lub zadzwoń! dane kontaktowe znajdziesz w stopce strony. Chętnie ustalimy z Tobą szczegóły i zorganizujemy dla Ciebie takie spotkanie!