Chcesz sprawić przyjemność najbliższej osobie? Piękna bielizna to idealny pomysł na prezent. Dobrze dopasowana bielizna zawsze się sprawdzi. To świetny wybór na różne okazje: z okazji urodzin, rocznicy ślubu, dla kobiety spodziewającej się dziecka, na Walentynki, czy pod choinkę.

Wybierając kartę podarunkową podarujesz wyjątkowej dla Ciebie osobie nie tylko ładną bieliznę. Podarujesz jej także komfort, zdrowie oraz wiedzę z zakresu tego, jaki model, konstrukcja i rozmiar będą dla niej odpowiednie!

W naszej ofercie dostępne są karty podarunkowe. Taki bon to świetny pomysł na prezent dla ukochanej, dla siostry, mamy lub przyjaciółki. Bon sprawdzi się jako podarunek na przykład wieczór panieński – nowa bielizna przyda się każdej kobiecie! Podaruj ukochanej usługę dopasowania wyjątkowego biustonosza.

W naszym salonie zakupisz kartę na dowolną kwotę – to Ty decydujesz o jej wartości. Zakupiony bon ma aż pół roku ważności. Obdarowana osoba może więc dokonać zakupu w dogodnym dla siebie czasie, bez konieczności pośpiechu czy przymusu. Zakupione u nas karty pakujemy w taki sposób, aby były gotowe do wręczenia jako prezent.

 

Chcesz zakupić kartę w formie elektronicznej? U nas również jest to możliwe! w tym celu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez Messengera. Po wybraniu kwoty i opłaceniu zamówienia kartę podarunkową wyślemy Ci na wskazany adres e-mail.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!